5 Sports
![category-banner](https://www.haritidis.gr/media/wysiwyg/seiko-5-sports.png)
Εμφάνιση Φίλτρων
Μια συλλογή που μετράει πάνω από 50 χρόνια και είναι ιδιαίτερα αγαπητή στους λάτρεις του μηχανικού ρολογιού προσφέροντας πάντα αξιοπιστία, ανθεκτικότητα και υψηλές επιδόσεις. Διατηρώντας τις ίδιες αξίες το ρολόι σήμερα ξαναγεννιέται με νέα εμφάνιση σε μια διευρυμένη συλλογή.
Ανακαλύψτε στα καταστήματα Χαριτίδης την πληρέστερη συλλογή από ρολόγια Seiko 5 Sports και αποκτήστε τα άμεσα, με δωρεάν αποστολή σε όλη την Ελλάδα.